Červen 2008


Videjka Phoebe

27. června 2008 v 11:44 | Mišule

Tady máte videjka Phoebe


počítadlo

26. června 2008 v 14:37 | Mišule
TOPlist

životopis Piper Halliwell

25. června 2008 v 13:36 | Mišule

Datum narození: 7. srpna 1973
Místo narození: San Francisco
Muži: Leo Wyatt, Jeremy Burns (čaroděj), Dan Gordon, Jack, Josh, Mark Cho (duch), Joe (na koleji), Barry, Tim (v osmé třídě), Billy Wilson (také v osmé třídě). Několik schůzek v šesté sérii
Zaměstnání: Bankovní úřednice (kolem jejího dvacátého roku), šéfkuchařka, později pracovala jako provozní v Quake, v současnosti majitelkou P3
Manželství: Leo Wyatt (22. února 2001)
Rozvody: Leo Wyatt v roce 2004
Děti: Wyatt Matthew Halliwell (16. únor 2003), Chris Perry
Datum úmrtí: /
Rodokmen: dříve prostřední ze sester, nyní, po smrti Prue, nejstarší
Síly: zastavování času, molekulární urychlování
Auto: Tmavě zelený Jeep Cherokee a nyní tmavě modrý Jeep Cherokee.

Piper je prostřední ze tří sester. Je velmi senzitivní a bývala dost ustrašená. Po smrti Prue se musela zhostit jejích povinností jako nejstarší čarodějky. Díky svojí moci, kterou ovládá rukama, dokáže zmrazovat čas. V první sérii neuměla se svou schopností moc dobře zacházet, většina ze zasažených "rozmrzla" po určité době sama aniž by si to zrovna v ten okamžik přála, ale od druhé série svoji schopnost začala plně ovládat- dokáže čas zmrazit na delší dobu a také "rozmrazit" kteréhokoliv člověka aniž by probudila ostatní. Miluje vaření a jejím snem je mít vlastní restauraci, proto odešla z Quake a za podpory sester otevřela svůj vlastní klub nazvaný 3P. Usilují o ni hned dva muži- světlonoš Leo a soused Dan, volba toho pravého pro ni byla těžká, ale nakonec se rozhodla pro Lea, za kterého se později přes mnohé těžkosti vdala. Získala novou schopnost, která je prakticky pravým opakem "zmrazování". Nyní dokáže urychlit molekuly, což způsobí explozi. Stejně jako se svou první schopností, měla Piper problémy ovládnout i tuto. Ačkoliv se jí to nyní daří, někdy nechává z rozčilení vybuchovat věci i teď. Po smrti Prue byla naprosto zdrcená a měla trochu potíže se svou nevlastní sestrou Paige. Piper se musela vyrovnat s tím, že přebírá roli nejstarší sestry a nejmocnější čarodějky. Klubu P3 se zatím nesmírně daří. Leovi porodila magií obdařeného syna a pokračovatele linie Haliwellů Wyatta. Přestože spolu byli šťastní musel Leo odejít a přijmout nový úkol jako Starší, takže je z ní nyní osamělá matka. Ale po nějakých letech se vše dalo zase do pořádku, Leo se vrátil a měli další dceru Melindu.

Čarodějky

25. června 2008 v 13:02 | Mišule

ahoj,tady máte pár fotek čarodějek:Zkouška

24. června 2008 v 16:40 | Mišule |  Videa celé díly


hodina kouzel

24. června 2008 v 16:36 | Mišule |  Videa celé dílyHistorie Halliwellů...

23. června 2008 v 14:51 | Mišule |  1.část
Rodinná historie
Historie Halliwellů začíná před mnoha staletími v malé kolonii na východním pobřeží nově objevené země, později známé jako Spojené Státy Americké. Zde se zabydlela mladá žena jménem Charlotte Warren, která bylo předpovězeno vydat se po stezkách magie a ovlivnit tím životy svých budoucích potomků. Později, ve druhé polovině 70tých let 17. století zjistila, že dítě které nosí bude jednou z největších a nejvýznamnějších čarodějek, které kdy do té doby na světě byly. Když se jí dítě snažili temné síly ukrást, přispěchaly jí na pomoc tři zvláštní ženy, které zachránili jak život její tak i její novorozené dcery- Melindy.

Historie Halliwellů2...

23. června 2008 v 14:50 | Mišule |  2.část
Po létě bez démonů nastal pro sestry čas, aby provedli rituál přerodu, kde potvrdí to, že chtějí být nadále čarodějkami a také svoji sesterskou jednotu. Při soubojích s démony se poté mění jejich náhled na svět a začínají žít trochu jinak. Prue je nespokojená s prací v aukční síni a stává se fotografkou, Piper, která po Andyho smrti opustila práci v restauraci se rozhodla, že otevře svůj vlastní klub a začne tak odznova. Její život se po návratu Lea zkomplikuje, protože kromě něj ještě miluje jejich nového souseda Dana Gordona. Phoebe mezitím hodila všechny starostiza hlavu a začala opět chodit na univerzitu. Během roku plného démonů, kluků, změn zaměstnání, ochrany nevinných a únosů se sestry setkaly se světlonošem své matky a podařilo se jim pomstít její smrt.

Životopis Prue

13. června 2008 v 22:45 | Mišule

Prue Halliwell

Jméno: Prue Halliwell
Datum narození:
28 Října 1971
Místo narození:
San Francisco
Muži:
Andy Trudeau, Whitaker Berrman, Brendan Rowe, Bane Jessup, Jack Sheridan, Dračí čaroděj, Micah (v roce 1670), Justin, Eric (v Londýně), Allen (na koleji), Mitch
Zaměstnání:
Pracovala jako správce v muzeu, pak v roce 1998 začala pracovat v aukční síni Buckland a poté pracovala jako fotografka pro magazín 415 (1999) a příležitostně vypomáhala Piper v P3.
Manželství:
Zile (čaroděj, 8. února 2001)
Rozvody:
Zile (pár hodin po svatbě, když sestry čaroděje zničily:)
Děti:
žádné
Datum úmrtí:
17. května 2001
Rodokmen:
Nejstarší ze sester Halliwellových
Síly:
Telekineze a astrální projekce
Auto:
černá Mazda Miata a černé BMW

Prue je nejstarší ze sester Halliwellových a tak zastává především roli ochránkyně svých dvou sester. Je trochu přísná a má sklon ovládat lidi kolem sebe. Své citlivé nitro před ostatními skrývá. Ovládá telekinezi, což je aktivní moc. Silou vůle dokáže působit na objekty kolem sebe, ty pak pomocí myšlenky přemísťovat. Původně sílu ovládala očima, ale později se naučila používat ruce. V devátém dílu druhé série získala schopnost astrální projekce dokáže svou duševní schránku zhmotnit na libovolném místě, její tělo při tom však upadá do transu, takže je poměrně zranitelná. Mimo to ještě miluje práci, napřed působila v aukční síni, ale poté dala výpověď a stala se profesionální fotografkou, jak si vždycky přála. Usmířila se svým otcem Viktorem Bennetem, kterému vyčítala, že ji i sestry po smrti matky opustil. Při ochraně nevinného byla zraněna démonem Shaxem a Leo ji kvůli zradě Zdroje nedokázal zachránit a Prue umírá.


Videjko

10. června 2008 v 19:34 | Mišule

tady máte video.promiňte!!!!

9. června 2008 v 21:25 | Mišule

promiňte,ale bohužel nemám moc času abych se tomuto blogu věnovala!!! rušit ho nebudu ale asi do konce školního roku sem asi žádný článek nedám. uvidím.


Videjka Paige

8. června 2008 v 16:25 | Mišule

Paige Matthews Halliwell

Tady máte videjka PaigeVidejko Prue

5. června 2008 v 16:09 | Mišule

Prue Halliwellová

Tady máte videjko Prue
Líbí se vám???Videjko Piper

4. června 2008 v 20:03 | Mišule

Piper Halliwellová

Tady máte videjka o Piper

líbí se vám tyto videjka???
Pište do komentářů.
Je tam hodně i s Leem.